gradient top
topmenu lewy
topmenu prawy
 
 
 
Bramki VoIP


W dobie Internetu coraz większa liczba użytkowników, głównie przedsiębiorstw wykorzystuje bramki VoIP.

bramka VoIP

 
Jest to urzadzenie szczególnie przydatne w firmach, które posiadaja wiele swoich oddziałów w różnych częsciach kraju.
Dzięki zastosowaniu tych urzadzeń w sieci połaczenia moga być dużo tańsze lub wręcz darmowe, w odróżnieniu od połaczeń realizowanych tradycyjnie.

Do sprawnego "rozmawiania" w sieci wystarczy zapewnić łacze do transmisji danych np. kablowe lub swiatłowodowe i przesyłać głos i dane tym samym kanałem.
W sprzedaży spotkamy bramki tańsze i droższe, różniace się funkcjami i możliwosciami.

Bramkę podłaczamy w miejsce wyposażenia linii miejskiej analogowej lub cyfrowej w naszej centrali PLATAN, Slican, Panasonic lub innej.

Dodatkowym udogodnieniem będzie uruchomienie funkcji LCR (wybór najtańszej drogi połaczeniowej) w oprogramowaniu centrali (centrala musi być wyposażona sprzętowo w kartę CLIP-LW ARS/LCR).GRANDSTREAM - seria HandyTone - bramki VoIP


W oparciu o własne opatentowane rozwiązania Grandstream przygotował serię bramek VoIP HandyTone dla telefonów analogowych. W serii tej oferujemy ekonomiczne bramki VoIP o wyjątkowej jakości dźwięku, wielu funkcjach i współpracujące z rozwiązaniami innych firm i dostawców usług IP. Seria HandyTone składa się z małych rozmiarowo bramek współpracujących z dowolnym analogowym telefonem lub faksem oraz dla wygody użytkowników oferuje funkcjonalność typu plug-and-play.

Seria HandyTone składa się z produktów takich jak:

 Copyright by CEZARtel 2010. Webmaster DeviNet