gradient top
topmenu lewy
topmenu prawy
 
 
 
VoIP - Prefix - WLR
Proponujemy naszym klientom - obecnym i przyszłym - wykonywanie połaczeń telefonicznych po bardzo atrakcyjnych stawkach za minutę rozmowy.

Korzystanie z poniższych usług powoduje duży spadek wydatków na telefonię (wysokosć rachunków za telefony) w firmach i instytucjach jak i u Klienta indywidualnego.Czy to możliwe ??
MY wiemy, że jest to możliwe.Wykorzystujemy do tego łacza Internet dla usługi VoIP i łacza telefoniczne PSTN dla usługi Prefiks.


VoIP

Co to jest VoIP ?

VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) - technologia umożliwiajaca przesyłanie dzwięków mowy za pomoca łaczy internetowych lub dedykowanych sieci wykorzystujacych protokół IP, popularnie nazywana telefonia internetowa. Dane przesyłane sa przy użyciu protokołu IP, co pozwala wykluczyć niepotrzebne "połaczenie ciagłe" i np. wymianę informacji gdy rozmówcy milcza.


Co daje Tobie usługa VoIP.

Bezpłatne połaczenia  wewnątrz sieci operatora VoIP .Połaczenia między abonentami jednego operatora VoIP sa zazwyczaj bezpłatne. Płaci się natomiast za możliwosć wykonywania połaczeń do abonentów tradycyjnych sieci telefonicznych.

Oszczędnosci - skad się to bierze ? Usługa telefoniczna z wykorzystaniem technologii VoIP kosztuje zdecydowanie mniej niż taka sama usługa z wykorzystaniem telefonii konwencjonalnej (PSTN).

Mobilnosć . VoIP umożliwia użytkownikom odbieranie rozmów na swój numeru telefonicznego z dowolnego miejsca na swiecie. Potrzebny jest tylko dostęp do Internetu.

Dostępnosć usługi dla abonentów sieci PSTN. Z technologii VoIP można również korzystać bez dostępu do Internetu, za to z wykorzystaniem tradycyjnej linii telefonicznej.

Łatwa implementacja usługi. Z technologii VoIP można korzystać na wiele sposobów:
- używajac telefonu IP lub bramki VoIP.

Elastycznosć. Brak opłat abonamentowych oraz koniecznosci dokonywania zmian w systemie telefonicznym.


Preselekcja

Usługa Preselekcji jest usługa skierowana do abonentów korzystajacych z linii TP SA .

Dzięki usłudze Preselekcji wszystkie połaczenia wychodzace, zarówno krajowe jak i międzynarodowe będa obsługiwane po dużo korzystniejszych stawkach.
Sposób wykonywania połaczeń nie zmienia się . Oznacza to że klient dzwoni w taki sam sposób jak dotychczas . Nie zmieniaja się również numery telefonów abonenta . W celu uruchomienia usługi Preselekcji klient wypełnia odpowiedni formularz  Wszystkimi formalnosciami zwiazanymi z uruchomieniem tej usługi zajmujemy się MY.


WLR


Copyright by CEZARtel 2010. Webmaster DeviNet