gradient top
topmenu lewy
topmenu prawy
 
 
 
Serwis

Oferujemy naszym Klientom kompleksowa usługę serwisowa.
Zajmiemy się konserwacja central abonenckich m.in. Panasonic, Slican, Platan i innych - jak również przekaźnikowymi typu PENTACONTA oraz konserwacja, remontami wewnętrznych zakładowych sieci tele-informatycznych.
Proponujemy stała współpracę po podpisaniu stosownej Umowy o konserwację.

Serwis :serwis central i telefonów
  • PLATAN 
  • Panasonic 
  • SLICAN
  • Elinix IP-PBX

Zajmujemy się opieka serwisowa central, telefonów, faksów i innego sprzętu tych trzech producentów.
W przypadku problemów z działaniem sprzedawanych przez nas central i podzespołów - prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy. Przeszkoleni technicy zdiagnozuja problem oraz zajma się wysyłka uszkodzonego sprzętu do serwisu producenta.

W szczególnych przypadkach istnieje możliwosć wypożyczenia na czas naprawy - sprawnego podzespołu, telefonu, faksu lub całej centrali  - za opłata.

Do Klientów z Warszawy i województwa mazowieckiego dojeżdżamy w jak najszybszym czasie.

Pozostałym z Państwa staramy się pomóc zdalnie - telefonicznie lub poprzez połaczenie modemowe (jesli w centrali jest taki modem zainstalowany).


e-gwarancja Panasonic

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa o wprowadzeniu przez Panasonic Polska nowego, bardziej przyjaznego Klientom systemu gwarancyjnego e-GWARANCJA Panasonic.
Celem tej zmiany jest uproszczenie procedur i zmniejszenie ilosci dokumentów niezbędnych do wykonania napraw gwarancyjnych.
Ogólne warunki gwarancyjne pozostają bez żadnych zmian.
Dotychczas Klient zobowiazany był do przedstawienia w Autoryzowanym Serwisie (AS) zarówno dowodu zakupu jak i ważnej, potwierdzonej przez punkt sprzedaży, Karty Gwarancyjnej. Od 18 wrzesnia 2006 roku w celu realizacji naprawy gwarancyjnej Klient będzie zobowiazany do przedstawienia jedynie dowodu zakupu. Nie będzie też koniecznosci załatwiania jakichkolwiek dodatkowych formalnosci gwarancyjnych.

Wiecej informacji zawiera strona Panasonic Polska Sp. z o.o.

http://www.panasonic.pl/e-gwarancja/


Copyright by CEZARtel 2010. Webmaster DeviNet