Centrala telefoniczna w abonamencie

oferta producenta Slican :

Partner FONEO

Centrala w abonamencie !!!

Slican jako producent central telefonicznych IP, telefonów i oprogramowania oraz właściciel platformy telefonii VoIP pod nazwą foneo oferuje w ramach abonamentu Twoja Sofakompletny zestaw do obsługi telefonii firmowej.

Atrakcyjna cena

Otrzymasz centralę, oprogramowanie i telefony Slican za 10% jej wartości.
Stajesz się właścicielem wszystkich składników systemu telefonii VoIP w ramach stałych opłat abonamentowych wg taryfy Twoja Sofa

Elastyczna oferta

To Ty decydujesz i wybierasz: wielkość i zakres konfiguracji centrali, ilość telefonów i potrzebnego oprogramowania. W abonamencie foneo możesz także unowocześnić i rozbudować posiadaną centralę Slican i dostosować jej wyposażenie do wydajnej współpracy z platformą foneo.

oferta producenta PLATAN:

Platan SIP trunk to usługa dostarczania wielokanałowego łącza do telekomunikacji głosowej, wykorzystującego technologię VoIP, współpracującego wyłącznie z centralami i serwerami PBX.

Liczba kanałów (jednoczesnych rozmów) może wynosić 3, 10, 20 lub 30. Platan SIP trunk jest alternatywą dla łączy ISDN BRA (2B+D) lub ISDN PRA (30B+D) – tańszą nawet o 40%! Zróżnicowana liczba kanałów pozwala lepiej dopasować ofertę do potrzeb danej firmy.