bezprzewodowy telefon VoIP Platan IP-T216CGW – idealny dla wymagających

Bezprzewodowy cyfrowy systemowy telefon IP Platan IP-T216CGW to elegancki aparat dla wymagających użytkowników. Duży kolorowy wyświetlacz, dwukolorowe przyciski szybkiego wybierania, możliwość podłączenia do 5 konsol IP Platan EXT-244CG i korzystania z wielu kont SIP czynią ten model doskonałym rozwiązaniem dla menadżerów, dyspozytorów i pracowników sekretariatu. Wbudowany switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit zapewnia szybką transmisję danych do urządzenia i komputera podłączonego do telefonu. Bezprzewodowa łączność w dwupasmowym wi-fi zwiększa swobodę wyboru miejsca korzystania z telefonu i poprawia estetykę jego otoczenia.

  • komunikacja bezprzewodowa wi-fi (5 GHz i 2,4 GHz)
  • elegancki wygląd, ergonomia użytkowania
  • duży kolorowy wyświetlacz
  • książki telefoniczne: lokalna i globalne
  • automatyczna konfiguracja
  • switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit
  • obsługa 32 kont SIP
  • zasilanie z Power over Ethernet (PoE)
  • podłączenie do 5 konsol IP Platan EXT-244CCG

Bezprzewodowa komunikacja
Stabilna komunikacja bezprzewodowa z wykorzystaniem dwupasmowej sieci wi-fi (5 GHz i 2,4 GHz) pozwala na postawienie telefonu w niemal dowolnym miejscu, poprawia też estetykę otoczenia z powodu mniejszej liczby przewodów. Zysk wbudowanej anteny zapewnia doskonałą jakość połączeń.

Intuicyjna obsługa
Pracę ułatwiają: duży kolorowy wyświetlacz, sygnalizacja stanów i zdarzeń, przewijany boczny ekran z dwukolorowymi przyciskami szybkiego wybierania BLF, programowalne przyciski oraz czytelne informacje. Tryb głośnomówiący i współpraca ze słuchawkami nagłownymi zapewniają wygodę niezależnie od sposobu użytkowania.

Szybki kontakt
W identyfikacji rozmówców i szybszym wykonywaniu połączeń pomagają książki telefoniczne lokalne i zdalne, grupy użytkowników, przyciski pamięci oraz asystent wybierania. Wpisy w lokalnej książce można wzbogacić o zdjęcia użytkowników. Przewijany boczny ekran umożliwia podgląd do 20 numerów. Każda z nawet pięciu konsol IP Platan EXT-244CG pozwala na szybki kontakt z kolejnymi 72 numerami.

Łatwa konfiguracja
Ustawienia telefonu Platan IP-T216CGW wykonuje się z samego aparatu lub przez interfejs www. Konfigurację można także przesłać z serwera PBX dzięki funkcji autoprovisioningu, co przydaje się szczególnie przy programowaniu wielu urządzeń.

Doskonała jakość
Telefon zapewnia transmisję głosu w jakości HD – dotyczy to zarówno słuchawki, trybu głośnomówiącego, jak i dzwonków. HD audio jest dostępne w systemach PBX wspierających kodek G.722.