bezprzewodowy telefon VoIP Platan IP-T202W – najtańszy telefon z WiFi

Bezprzewodowy cyfrowy systemowy telefon IP Platan IP-T202W to elegancki i ergonomiczny aparat do biura. Sześć kont SIP ułatwia korzystanie z zalet tanich połączeń telefonii internetowej. Programowalne przyciski pozwalają na personalizację funkcji telefonu. Doskonała jakość połączeń i intuicyjna obsługa czynią ten model niezastąpionym w każdej firmie. Bezprzewodowa łączność w dwupasmowym wi-fi zwiększa swobodę wyboru miejsca korzystania z telefonu i poprawia estetykę jego otoczenia.

  • komunikacja bezprzewodowa wi-fi (2,4 i 5 GHz)
  • obsługa 6 kont SIP
  • elegancki wygląd, ergonomia użytkowania
  • czytelny, podświetlany wyświetlacz
  • książki telefoniczne: lokalna i globalne
  • automatyczna konfiguracja
  • switch z dwoma portami Ethernet 100 Mbit
  • możliwość montażu naściennego

Bezprzewodowa komunikacja
Stabilna komunikacja bezprzewodowa z wykorzystaniem sieci wi-fi w pasmach 2,4 oraz 5 GHz pozwala na umieszczenie telefonu w niemal dowolnym miejscu, również w zatłoczonych biurowcach. Poprawia też estetykę otoczenia z powodu mniejszej liczby przewodów. Zysk wbudowanej anteny zapewnia doskonałą jakość połączeń.

Intuicyjna obsługa
Czytelny wyświetlacz, przyciski kontekstowe, którym przypiszemy różne zestawy funkcji, dwa przyciski BLF i obsługa aż sześciu kont SIP wyróżniają ten model wśród konkurencyjnych produktów. Przyjazny, wielojęzyczny interfejs pozwala na korzystanie z telefonu m.in. w językach polskim, angielskim i rosyjskim.

Szybki kontakt
Do identyfikacji rozmówców i szybszego wykonywania połączeń przydają się książki telefoniczne. W telefonie Platan IP-T202W są dostępne: książka lokalna, globalna oraz z serwera LDAP i XML. Wyszukiwanie kontaktów ułatwia asystent wybierania i podział na grupy. Niepożądanych rozmówców można wpisać na czarną listę.

Łatwa konfiguracja
Ustawienia telefonu Platan IP-T202W wykonuje się z telefonu lub przez interfejs www. Konfigurację można także przesłać do telefonu z serwera PBX automatycznie dzięki autoprovisioningowi, co przydaje się szczególnie przy programowaniu wielu urządzeń.

Doskonała jakość
Telefon zapewnia transmisję głosu w jakości HD – dotyczy to zarówno słuchawki, trybu głośnomówiącego, jak i dzwonków. HD audio jest dostępne w systemach PBX wspierających kodek G.722.