Telefon VoIP Platan IP-T202G – wygoda i funkcjonalność

Cyfrowy systemowy telefon IP Platan IP-T202G to elegancki i ergonomiczny aparat do biura, który zastępuje model Platan IP-T200G. Dostęp do funkcji telefonu można spersonalizować dzięki przyciskom programowalnym, a dwa podświetlane przyciski BLF ułatwią kontakt z najważniejszymi osobami. Doskonała jakość połączeń i intuicyjna obsługa czynią ten model niezastąpionym w każdej firmie. Wbudowany switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit zapewnia szybką transmisję danych do urządzenia i komputera podłączonego do telefonu. Zasilanie z PoE ułatwia instalację, zmniejsza liczbę przewodów i zwalnia gniazdko elektryczne do innych celów.

telefon VoIP Platan IP-T202G
  • obsługa 6 kont SIP
  • elegancki wygląd, ergonomia użytkowania
  • czytelny, podświetlany wyświetlacz
  • książki telefoniczne: lokalna i globalne
  • switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit
  • zasilanie z Power over Ethernet (PoE)
  • automatyczna konfiguracja
  • możliwość montażu naściennego

Intuicyjna obsługa
Czytelny wyświetlacz, przyciski kontekstowe, którym przypiszemy różne zestawy funkcji, dwa przyciski BLF i obsługa aż sześciu kont SIP wyróżniają ten model wśród konkurencyjnych produktów. Przyjazny, wielojęzyczny interfejs pozwala na korzystanie z telefonu m.in. w językach polskim, angielskim i rosyjskim.

Szybki kontakt
Do identyfikacji rozmówców i szybszego wykonywania połączeń przydają się książki telefoniczne. W telefonie Platan IP-T202G są dostępne: książka lokalna, globalna oraz z serwera LDAP i XML. Wyszukiwanie kontaktów ułatwia asystent wybierania i podział na grupy. Niepożądanych rozmówców można wpisać na czarną listę.

Łatwa konfiguracja
Ustawienia telefonu Platan IP-T202G wykonuje się z telefonu lub przez interfejs www. Konfigurację można także przesłać do telefonu z serwera PBX automatycznie dzięki autoprovisioningowi, co przydaje się szczególnie przy programowaniu wielu urządzeń.

Doskonała jakość
Telefon zapewnia transmisję głosu w jakości HD – dotyczy to zarówno słuchawki, trybu głośnomówiącego, jak i dzwonków. HD audio jest dostępne w systemach PBX wspierających kodek G.722.