telefon VoIP Platan IP-T216CG – elegancja i ekonomia w jednym

Cyfrowy systemowy telefon IP Platan IP-T216CG to elegancki telefon dla wymagających użytkowników. Duży kolorowy wyświetlacz, przyciski szybkiego wybierania, możliwość podłączenia nawet 5 konsol IP Platan EXT-244CG i korzystania z wielu kont SIP czynią ten model doskonałym rozwiązaniem dla menadżerów, dyspozytorów i pracowników sekretariatu. Wbudowany switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit zapewnia szybką transmisję danych do urządzenia i komputera podłączonego do telefonu. Zasilanie z PoE ułatwia instalację, zmniejsza liczbę przewodów i zwalnia gniazdko elektryczne do innych celów.

  • elegancki wygląd, ergonomia użytkowania
  • duży kolorowy wyświetlacz
  • książki telefoniczne: lokalna i globalne
  • automatyczna konfiguracja
  • switch z dwoma portami Ethernet 1 Gbit
  • obsługa 32 kont SIP
  • zasilanie z Power over Ethernet (PoE)
  • podłączenie do 5 konsol IP Platan EXT-244CG

Intuicyjna obsługa
Pracę ułatwiają: duży kolorowy wyświetlacz, sygnalizacja zdarzeń i stanów, programowalne przyciski dostępu do najczęstszych funkcji i kont SIP oraz czytelne informacje. Tryb głośnomówiący i współpraca ze słuchawkami nagłownymi zapewniają wygodę niezależnie od sposobu użytkowania

Szybki kontakt
W identyfikacji rozmówców i szybszym wykonywaniu połączeń pomagają książki telefoniczne, grupy użytkowników, przyciski pamięci oraz asystent wybierania. Wpisy w lokalnej książce mogą być wzbogacone o zdjęcia użytkowników. Każda z nawet pięciu konsol IP Platan EXT-244CG pozwala na szybki kontakt z 72 numerami.

Łatwa konfiguracja
Ustawienia telefonu Platan IP-T216CG wykonuje się z telefonu lub przez interfejs www. Konfigurację można także przesłać do telefonu z serwera PBX dzięki funkcji autoprovisioningu, co przydaje się szczególnie przy programowaniu wielu urządzeń.

Doskonała jakość
Telefon zapewnia transmisję głosu w jakości HD – dotyczy to zarówno słuchawki, trybu głośnomówiącego, jak i dzwonków. HD audio jest dostępne w systemach PBX wspierających kodek G.722.

możliwość podłaczenia do 5 dodatkowych konsol z przyciskami BLF